HIT

Rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 148.4 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma NEXON Korea Corporation
Gerçek zamanlı savaş oyunlarından biri olan HIT ile düşmanlarınızı etkisiz hale getirin!

Tek dokunuşla havadan saldırarak, fırlayarak düşmanlarınızı etkisiz hale getirebileceğiniz HIT oyununda, gerçek zamanlı Pvp düelloları yapabilirsiniz. 6 kişilik savaş arenalarına sahip olan bu oyunda Boss'lara karşı birliklerinizi oluşturabilirsiniz.

Geliştirilmiş görüntü ve ses efektleriyle kullanıcılarına sunulan HIT, ücretsiz rol oyunlarından biri olup, kolay kontrol panellerine de sahiptir.

Maksimum hasar vermek için saldırılarınızı arka arkaya yapabileceğiniz bu oyunda, düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek için Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş muhteşem 3D alanlarda dolaşabilirsiniz.

Gerçek zamanları baskınlar yapabileceğiniz HIT oyununda, diğer kahramanlarla mücadeleler gerçekleştirebilir, dilerseniz arkadaşlarınızla da düellolar yapabilirsiniz. Görkemli yetenek efektlerine sahip olan bu oyunda sonsuz özelleştirme imkanları da yer almaktadır.

Sınırsız ekipmana sahip olabileceğiniz gibi, silah geliştirme veya kostümlerinizi yenileme gibi özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Oyun tarzına uygun kahramanlar seçebileceğiniz HIT oyununda, kahramanlarınızı da özelleştirebilirsiniz.

Yeni macera alanlarında gizemli bir yolculuğa çıkabileceğiniz bu oyunda, Deneme veya Mücadele Kule'lerini kullanarak karakterlerinizin tecrübelerini de artırabilirsiniz. Kendi masallarınızın kahramanı olmak ve sürekli gelişen haritaları keşfetmek için sizde HIT oyununu cihazınıza yükleyin, macera dolu anlar yaşayın!

HIT indir
DİĞER SÜRÜMLER